Звіти

Зустріч із підприємцями.

Щоб обрати свій шлях у майбутнє, варто знати, які ж можливості  пропонує нам сучасний ринок праці. Тому для нас, членів шкільного клубу підприємництва «Мрія»,  було проведено  зустріч з приватними підприємцями  - Гасаненком Віталієм Геннадійовичем  та  головою спілки   підприємців  Іванівського району Петрусьовим Ігорем Богдановичем.  Ми дізнались про труднощі та перемоги наших гостей у їхній підприємницькій діяльності. Гості повідомили, що майбутнє України залежить багато в чому від державної підтримки підприємців. Віталій Геннадійович та Ігор Богдановичем  розповіли  і про попит на представників інших професій, пов'язаних із економікою: банкір, бухгалтер, економіст, менеджер, маркетолог. Учням є над чим замислитись, є із чого обирати.
            Та зустріч на цьому не закінчилася. Діти запросили гостей відвідати благодійну акцію  «Ярмарок», яка пройшла в цей день в Нововасилівському НВК. Активну участь в акції брали і члени шкільного  клубу підприємництва "Мрія". Впродовж дня відбувався  розпродаж домашньої випічки, а також творчих робіт учнів. Учні та вчителі НВК глибоко прониклися ідеєю акції та заповзято купували різні пропоновані  смакоти та витвори мистецтва. Зароблені кошти буде спрямовано на підтримку матеріально-технічної бази закладу.

Пташнік М.І.
практичний психолог Нововасилівського  НВК13 вересня 2013 року в районній газеті "Нове життя" була опублікована стаття про створення на базі Нововасилівського НВК клубу шкільного підприємництва "Мрія"
Зустріч з представниками різних професій: вчителем, приватним підприємцем, військовослужбовцем. Немає коментарів:

Дописати коментар